АНГИЛАЛ БҮРИЙН “ШИЛДЭГ 10” СУРАГЧИД ТОДОРЛОО

Жил бүр уламжлал болгон зохион явуулдаг “Захирлын нэрэмжит” түвшин тогтоох тогтоох шалгалтад бүх хичээлийн дундаж онооны үзүүлэлтээр “Шилдэг 10”-т шалгарсан I-XI ангийн сурагчдад “БАТЛАМЖ”, дурсгалын зүйл гардуулан өгч, цаашдын эрдмийн их зам нь дардан байхыг ерөөлөө.

Та бүхэндээ ангилал тус бүрийн “Шилдэг 10” сурагчийг танилцуулж байна.

I ангийн ангилалд “Шилдэг 10”-т шалгарсан сурагчид:

1г ангийн сурагч Б.Цэлмэг: Батламж, дурсгалын зүйл

1а ангийн сурагч И.Энхтамир: Батламж, дурсгалын зүйл

1г ангийн сурагч Д.Энхжин: Батламж, дурсгалын зүйл

1г ангийн сурагч Д.Соёмбо: Батламж, дурсгалын зүйл

1б ангийн сурагч Б.Ариунгоо: Батламж, дурсгалын зүйл

1а ангийн сурагч М.Мөнхсор: Батламж, дурсгалын зүйл

1а ангийн сурагч Т.Энхрэгзэн: Батламж, дурсгалын зүйл

1б ангийн сурагч Г.Дөлгөөн: Батламж, дурсгалын зүйл

1б ангийн сурагч Х.Амина: Батламж, дурсгалын зүйл

1а ангийн сурагч Ц.Баттулга: Батламж, дурсгалын зүйл

 

II ангийн ангилалд “Шилдэг 10”-т шалгарсан сурагчид:

2в ангийн сурагч Б.Үүлэнгуа: Батламж, дурсгалын зүйл

2а ангийн сурагч Б.Байгаль: Батламж, дурсгалын зүйл

2а ангийн сурагч С.Эзлэн: Батламж, дурсгалын зүйл

2г ангийн сурагч О.Гэрэлмаа: Батламж, дурсгалын зүйл

2в ангийн сурагч Ц.Маргад: Батламж, дурсгалын зүйл

2г ангийн сурагч Ш.Нандин: Батламж, дурсгалын зүйл

2г ангийн сурагч У.Хан-Оргил: Батламж, дурсгалын зүйл

2в ангийн сурагч Б.Наранзун: Батламж, дурсгалын зүйл

2б ангийн сурагч Г.Бат-Оюун: Батламж, дурсгалын зүйл

2б ангийн сурагч Б.Цэцээхэн: Батламж, дурсгалын зүйл

 

III ангийн ангилалд “Шилдэг 10”-т шалгарсан сурагчид:

3а ангийн сурагч Е.Маралгоо: Батламж, дурсгалын зүйл

3б ангийн сурагч А.Энэрэл: Батламж, дурсгалын зүйл

3г ангийн сурагч Э.Цэлмүүн: Батламж, дурсгалын зүйл

3в ангийн сурагч Н.Хулан: Батламж, дурсгалын зүйл

3г ангийн сурагч М.Дөлгөөн: Батламж, дурсгалын зүйл

3а ангийн сурагч Э.Зол-Учрал: Батламж, дурсгалын зүйл

3в ангийн сурагч Д.Өлзийтөгс: Батламж, дурсгалын зүйл

3а ангийн сурагч Ц.Гэгээн: Батламж, дурсгалын зүйл

3а ангийн сурагч З.Адъяа: Батламж, дурсгалын зүйл

3а ангийн сурагч А.Аригун: Батламж, дурсгалын зүйл

 

IV ангийн ангилалд “Шилдэг 10”-т шалгарсан сурагчид:

4г ангийн сурагч Т.Мишээл: Батламж, дурсгалын зүйл

4а ангийн сурагч Н.Маралгуа: Батламж, дурсгалын зүйл

4г ангийн сурагч О.Нандинбилэг: Батламж, дурсгалын зүйл

4б ангийн сурагч Ж.Ахмед: Батламж, дурсгалын зүйл

4б ангийн сурагч Н.Эрхэмболд: Батламж, дурсгалын зүйл

4в ангийн сурагч Н.Содсэцэн: Батламж, дурсгалын зүйл

4в ангийн сурагч Б.Чинзориг: Батламж, дурсгалын зүйл

4а ангийн сурагч Г.Нигүн: Батламж, дурсгалын зүйл

4а ангийн сурагч Г.Энгүүн: Батламж, дурсгалын зүйл

4в ангийн сурагч Б.Хишигт: Батламж, дурсгалын зүйл

 

 

V ангийн ангилалд “Шилдэг 10”-т шалгарсан сурагчид:

5а ангийн сурагч Г.Өнөрбаян: Батламж, дурсгалын зүйл

5г ангийн сурагч О.Мичидмаа: Батламж, дурсгалын зүйл

5а ангийн сурагч Х.Аарун: Батламж, дурсгалын зүйл

5в ангийн сурагч Б.Намуун: Батламж, дурсгалын зүйл

5в ангийн сурагч Бб.Тэмүүлэн: Батламж, дурсгалын зүйл

5а ангийн сурагч А.Амина: Батламж, дурсгалын зүйл

5в ангийн сурагч Д.Тэргэл: Батламж, дурсгалын зүйл

5г ангийн сурагч Г.Наранзун: Батламж, дурсгалын зүйл

5в ангийн сурагч О.Пүрэвдорж: Батламж, дурсгалын зүйл

5б ангийн сурагч Э.Оюу: Батламж, дурсгалын зүйл

 

VI ангийн ангилалд “Шилдэг 10”-т шалгарсан сурагчид:

6б ангийн сурагч Г.Мишээл: Батламж, дурсгалын зүйл

6а ангийн сурагч Аз.Энгүүн: Батламж, дурсгалын зүйл

6а ангийн сурагч Б.Аминзаяа: Батламж, дурсгалын зүйл

6а ангийн сурагч А.Энхбилгүүн: Батламж, дурсгалын зүйл

6в ангийн сурагч Б.Амархүү: Батламж, дурсгалын зүйл

6а ангийн сурагч А.Энгүүн: Батламж, дурсгалын зүйл

6а ангийн сурагч Б.Ундаръяа: Батламж, дурсгалын зүйл

6б ангийн сурагч Б.Дөлгөөн: Батламж, дурсгалын зүйл

6в ангийн сурагч С.Хангэрэл: Батламж, дурсгалын зүйл

6б ангийн сурагч Т.Содбилэг: Батламж, дурсгалын зүйл

VII ангийн ангилалд “Шилдэг 10”-т шалгарсан сурагчид:

7в ангийн сурагч Д.Лхамцоо: Батламж, дурсгалын зүйл

7в ангийн сурагч Ө.Оюун-Эрдэнэ: Батламж, дурсгалын зүйл

7а ангийн сурагч О.Мичидмаа: Батламж, дурсгалын зүйл

7в ангийн сурагч Б.Бат-Ундрам: Батламж, дурсгалын зүйл

7б ангийн сурагч Ц.Эмүжин: Батламж, дурсгалын зүйл

7а ангийн сурагч Г.Тэнгис: Батламж, дурсгалын зүйл

7в ангийн сурагч Н.Баасанням: Батламж, дурсгалын зүйл

7а ангийн сурагч Д.Лхагвабалжинням: Батламж, дурсгалын зүйл

7б ангийн сурагч Ж.Мөнгөншүр: Батламж, дурсгалын зүйл

7а ангийн сурагч А.Өнө-Эрдэнэ: Батламж, дурсгалын зүйл

 

VIII ангийн ангилалд “Шилдэг 10”-т шалгарсан сурагчид:

8а ангийн сурагч З.Энхжин: Батламж, дурсгалын зүйл

8б ангийн сурагч М.Содбилэг: Батламж, дурсгалын зүйл

8а ангийн сурагч Ц.Ундрал: Батламж, дурсгалын зүйл

8в ангийн сурагч Э.Итгэл: Батламж, дурсгалын зүйл

8в ангийн сурагч С.Энэрэл: Батламж, дурсгалын зүйл

8в ангийн сурагч О.Есөн-Очир: Батламж, дурсгалын зүйл

8в ангийн сурагч Б.Хүслэн: Батламж, дурсгалын зүйл

8в ангийн сурагч Б.Бат-Уяхан: Батламж, дурсгалын зүйл

8а ангийн сурагч Т.Төгөлдөр: Батламж, дурсгалын зүйл

8а ангийн сурагч М.Мөнхтэмүүлэн: Батламж, дурсгалын зүйл

 

IX ангийн ангилалд “Шилдэг 10”-т шалгарсан сурагчид:

9а ангийн сурагч Б.Ариунхүслэн: Батламж, дурсгалын зүйл

9в ангийн сурагч О.Базаррагчаа: Батламж, дурсгалын зүйл

9в ангийн сурагч Б.Хүсэлбаяр: Батламж, дурсгалын зүйл

9а ангийн сурагч Г.Төгөлдөр: Батламж, дурсгалын зүйл

9а ангийн сурагч Н.Мянганмэдмэд: Батламж, дурсгалын зүйл

9в ангийн сурагч Э.Энх-Очир: Батламж, дурсгалын зүйл

9а ангийн сурагч А.Тэргэл: Батламж, дурсгалын зүйл

9в ангийн сурагч Э.Энх-Оргил: Батламж, дурсгалын зүйл

9б ангийн сурагч Б.Мичидмаа: Батламж, дурсгалын зүйл

9б ангийн сурагч Б.Мишээл: Батламж, дурсгалын зүйл

 

X ангийн ангилалд “Шилдэг 10”-т шалгарсан сурагчид:

10б ангийн сурагч Э.Тэргэл: Батламж, дурсгалын зүйл

10в ангийн сурагч Э.Ганди: Батламж, дурсгалын зүйл

10а ангийн сурагч А.Эмүжин: Батламж, дурсгалын зүйл

10в ангийн сурагч С.Бат-Эрдэнэ: Батламж, дурсгалын зүйл

10в ангийн сурагч Ц.Номин-Эрпэнэ: Батламж, дурсгалын зүйл

10в ангийн сурагч Б.Отгонбаяр: Батламж, дурсгалын зүйл

10в ангийн сурагч Б.Анхболд: Батламж, дурсгалын зүйл

10б ангийн сурагч Г.Одбаяр: Батламж, дурсгалын зүйл

10в ангийн сурагч Б.Балжинням: Батламж, дурсгалын зүйл

10в ангийн сурагч Б.Эрдэнэтуул: Батламж, дурсгалын зүйл

 

XI ангийн ангилалд “Шилдэг 10”-т шалгарсан сурагчид:

11а ангийн сурагч Г.Жаргал: Батламж, дурсгалын зүйл

11а ангийн сурагч Н.Мөнх-Учрал: Батламж, дурсгалын зүйл

11а ангийн сурагч Б.Сарнай: Батламж, дурсгалын зүйл

11а ангийн сурагч Т.Сумъяадорж: Батламж, дурсгалын зүйл

11а ангийн сурагч Ө.Ивээл: Батламж, дурсгалын зүйл

11б ангийн сурагч М.Мөнгөлжин: Батламж, дурсгалын зүйл

11б ангийн сурагч И.Хэрим: Батламж, дурсгалын зүйл

11б ангийн сурагч Э.Золзаяа: Батламж, дурсгалын зүйл

11б ангийн сурагч Б.Энхчимэг: Батламж, дурсгалын зүйл

11а ангийн сурагч М.Нэмүүлэн: Батламж, дурсгалын зүйлээр тус тус шагнууллаа.

 

Амжилтын үндэс болсон мэргэжлийн багш нар, оюунлаг сурагчдадаа болон эцэг эхүүддээ баяр хүргэж, ажил амьдралын гэгээлэг сайхан бүхнийг хүсэн ерөөе.  шалгаруулж, сертификат, гарын бэлгийг гардуулан өглөө.

 

ЭРДЭМ УХААН ДЭЛГЭРЭХ БОЛТУГАЙ.

© 2020 Зохиогчийн эрх хуулиар хамгаалагдсан.