“АЯ ДУУНЫ ЖИГҮҮР 2013”

 1-2р анги

  1. ГОЦЛОЛ ДУУ

            1-Р БАЙР: 2а ангийн сурагч АМИНЗАЯА

            2-р БАЙР: 1В ангийн сурагч МАРАЛ

            3-Р БАЙР: 1Г ангийн сурагч ӨЛЗИЙБАЯР

  1. УРАН УНШЛАГА

            1-Р БАЙР: 1Б ангийн сурагч АРЪЯАБАДРАА

            2-р БАЙР: 1А ангийн сурагч МАРАЛ

            3-Р БАЙР: 2А ангийн сурагч ТЭЛМЭН

  1. ГОЦЛОЛ  ХӨГЖИМ

            1-Р БАЙР: 2а ангийн сурагч ЕСҮЙ

            2-р БАЙР: 1В ангийн сурагч ЭРМҮҮН

            3-Р БАЙР: 1Б ангийн сурагч МИШЭЭЛТ-АЗЗАЯА

  1. ХАМТЛАГ БҮЖИГ

            1-Р БАЙР: 2а анги – “GUMMY BEAR” хамтлаг

            2-р БАЙР: 1А анги – “ОХИД ХӨВГҮҮД” хамтлаг

            3-Р БАЙР: 2В анги – “FUNNY STYLE” хамтлаг

  1. ХАМТЛАГ ДУУ

            1-Р БАЙР: 2Б анги – “НАРНЫ БҮЖИГ” хамтлаг

            2-р БАЙР: 1б анги – “ОХИД” хамтлаг

            3-Р БАЙР: 1Г анги  – “ДОЛООН ЭГШИГ” хамтлаг

  1. 6. 1-2р ангийн СУРГУУЛИЙН УРЛАГИЙН АВАРГА АНГИ

            1-Р БАЙР: Янжинхорол багштай  2а  анги

            2-р БАЙР: Батцэцэг багштай 1а анги

            3-Р БАЙР: Золзаяа багштай 1б анги 

 

3-5р анги

  1. ГОЦЛОЛ ДУУ

            1-Р БАЙР: 4б ангийн сурагч ӨЛЗИЙМАА

            2-р БАЙР: 5В ангийн сурагч АНУЖИН

            3-Р БАЙР: 5А ангийн сурагч ТӨГӨЛДӨР

  1. УРАН УНШЛАГА

            1-Р БАЙР: 4В ангийн сурагч ГАНСҮЛД

            2-р БАЙР: 4Б ангийн сурагч ОДОНГОО

            3-Р БАЙР: 5А ангийн сурагч НАРАНБААТАР

  1. ГОЦЛОЛ  ХӨГЖИМ

            1-Р БАЙР: 3а ангийн сурагч СУГАРСҮРЭН

            2-р БАЙР: 5А ангийн сурагч ТАМИР

            3-Р БАЙР: 5В ангийн сурагч ИВЭЭЛ

  1. ХАМТЛАГ БҮЖИГ

            1-Р БАЙР: 5В анги – “ХЭМНЭЛ” хамтлаг

            2-р БАЙР: 4Б анги – C STAR” хамтлаг

            3-Р БАЙР: 3В анги – “ОХИД ХӨВГҮҮД” хамтлаг

  1. 5.  ХАМТЛАГ ДУУ

            1-Р БАЙР: 4Б анги – “СУВДХАН” хамтлаг

            2-р БАЙР: 3В анги – ” ОХИД ХӨВГҮҮД ” хамтлаг

            3-Р БАЙР: 5В анги  – “ЗОЛБОО” хамтлаг

  1. 635р ангийн СУРГУУЛИЙН УРЛАГИЙН АВАРГА АНГИ

            1-Р БАЙР: Ариунзул багштай  5в  анги

            2-р БАЙР: Танан-Эрдэнэ багштай 4б анги

            3-Р БАЙР: Ариунтуяа багштай 3в анги 

 

7-9 р анги

  1. ГОЦЛОЛ ДУУ

            1-Р БАЙР: 7б ангийн сурагч МӨРӨН

            2-р БАЙР: 9Б ангийн сурагч ЦЭЛМҮҮН

            3-Р БАЙР: 8б ангийн сурагч АНУЖИН

  1. УРАН УНШЛАГА

            1-Р БАЙР: 7А ангийн сурагч АМГАЛАНБАЯР

            2-р БАЙР: 8А ангийн сурагч ЭНХЖИН

            3-Р БАЙР: 9А ангийн сурагч НИНЖБАДГАР

  1. ГОЦЛОЛ  ХӨГЖИМ

            1-Р БАЙР: 8Б ангийн сурагч БАТ-ОРГИЛ

            2-р БАЙР: 9Б ангийн сурагч БЭХБАТ

            3-Р БАЙР: 8В ангийн сурагч МАНДУУЛ

  1. ХАМТЛАГ БҮЖИГ

            1-Р БАЙР: 9Б анги – “GUYS” хамтлаг

            2-р БАЙР: 9А анги – “ЦАГААН САРНАЙ” хамтлаг

            3-Р БАЙР: 7А анги – “GALAXY” хамтлаг

  1. 5.  ХАМТЛАГ ДУУ

            1-Р БАЙР: 9Б анги – “NC” хамтлаг

            2-р БАЙР: 8В анги – ” ОХИД ХӨВГҮҮД ” хамтлаг

            3-Р БАЙР: 5В анги  – “ЗОЛБОО” хамтлаг

 

  1. 6. 7-9р ангийн СУРГУУЛИЙН УРЛАГИЙН АВАРГА АНГИ

            1-Р БАЙР: Алтанчимэг багштай  9б  анги

            2-р БАЙР: Чаминцэцэг багштай 8а анги

            3-Р БАЙР: Оюун-Эрдэнэ багштай 8в анги 

 

10-11р анги

  1. ГОЦЛОЛ ДУУ

            1-Р БАЙР: 10а ангийн сурагч САРУУЛ  

            2-р БАЙР: 11А ангийн сурагч АМАР-ЭРДЭНЭ

            3-Р БАЙР: 10б ангийн сурагч АКМАРАЛ

  1. УРАН УНШЛАГА

            1-Р БАЙР: 11Б ангийн сурагч МЭНДБАЯР

            2-р БАЙР: 10Б ангийн сурагч ТАМИР

            3-Р БАЙР: 11А ангийн сурагч БАЯРМАА

  1. ГОЦЛОЛ  ХӨГЖИМ

            1-Р БАЙР: 10Б ангийн сурагч УЯНГА

            2-р БАЙР: 11А ангийн сурагч ХИШИГДАВАА

           

  1. ХАМТЛАГ БҮЖИГ

            1-Р БАЙР: 10Б анги – “FLAMING FLAMINGO” хамтлаг

            2-р БАЙР: 10А анги – “НАМРЫН УЯНГА” хамтлаг

            3-Р БАЙР: 11А анги – “INFINITE” хамтлаг

  1. 5.  ХАМТЛАГ ДУУ

            1-Р БАЙР: 11A анги – “INFINITE” хамтлаг

            2-р БАЙР: 10A анги – ” АЯЛГУУ ” хамтлаг

            3-Р БАЙР: 10Б анги  – “MEGAMIND хамтлаг

  1. 6. 10-11р ангийн СУРГУУЛИЙН УРЛАГИЙН АВАРГА АНГИ

            1-Р БАЙР: Наранцэцэг багштай  11а  анги

            2-р БАЙР: Пагамсүрэн багштай 10б анги

            3-Р БАЙР: Доржпалам багштай 10а анги 

© 2020 Зохиогчийн эрх хуулиар хамгаалагдсан.