“АЛТАН НАМАР” спартикиад 2013

Жил бүр хичээлийн шинэ жил эхэлсэнтэй уралдан “АЛТАН НАМАР” спартикиад зохион байгуулагддаг билээ. Анги бүр ижилхэн хувцсаар жигдрэн нээлтийн жагсаал дээр итгэл дүүрэн алхах цог золбоотой харагддаг билээ.

Энэ хичээлийн жилд 1-2р анги, 3-5р анги, 7-8р анги, 9-11рангиуд гэсэн ангиллаар явагдлаа. 

I – II АНГИ 

1-р байр: Эрдэнэцог багштай 2в анги

2-р байр: Цэвэлмаа багштай 2б анги

3-р байр: Цэвэлмаа багштай 2б анги

1-р байр: 2а ангийн Эрдэнэ /эр/

2-р байр: 2б ангийн сурагч Буд-Эрхэс /эр/

3-р байр: 1в ангийн сурагч Баасанням  /эр/

1-р байр: 1г ангийн сурагч Эгшиглэн /эм/

2-р байр: 2в ангийн сурагч Учрал /эм/

3-р байр: 1а ангийн сурагч Саруул  /эм/

1-р байр: 2в ангийн сурагч Цасантитэм

2-р байр: 2б ангийн сурагч Батзориг 

3-р байр: 2а ангийн сурагч Рагчаасүрэн 

1-р байр: 2в ангийн сурагч Маралжин

2-р байр: 2а ангийн сурагч Биндэръяа 

3-р байр: 1б ангийн сурагч Анунгуа 

1-р байр: 2в ангийн сурагч Эрдэнэцог

2-р байр: 1б ангийн сурагч Золзаяа 

3-р байр: 2а ангийн сурагч Янжинхорол 

III – V анги 

1-р байр: Улаанхүү багштай 5б анги 

2-р байр: Ариунзул багштай 5в анги  

3-р байр: Танан-Эрдэнэ багштай 4б анги 

1-р байр: 5б ангийн сурагч Одбаяр 

2-р байр: 5в ангийн сурагч Хангал  

3-р байр: Мөнх-Од

1-р байр: 5в ангийн сурагч Хулан 

2-р байр: 3в ангийн сурагч Мишээл  

3-р байр: 4б ангийн сурагч Номин 

1-р байр: 5в ангийн сурагч Ивээл 

2-р байр: 4а ангийн сурагч  Ган-Эрдэнэ 

3-р байр: 5в ангийн сурагч Цэрэнпунцаг

1-р байр: 5в ангийн сурагч Ариунзаяа

2-р байр: 5б ангийн сурагч  Мичидмаа

3-р байр: 3б ангийн сурагч Есүгэн

1-р байр: Ганжаргал багштай 4а анги 

2-р байр: Улаанхүү багштай 5б анги 

3-р байр: Жижидмаа багштай 3б анги 

VII – VIII АНГИ 

1-р байр: Орхонжаргал багштай 8б анги 

2-р байр: Оюун-Эрдэнэ багштай 8в анги 

 3-р байр: Ундармаа багштай 7б анги 

1-р байр:  8б ангийн сурагч М.Дөлгөөн 

2-р байр: 7б ангийн сурагч Хаш-Эрдэнэ

3-р байр: 8а ангийн сурагч Энгүүн  

1-р байр: 8в ангийн сурагч Номин 

2-р байр: 8а ангийн Оюунзул 

3-р байр: 8б ангийн сурагч Гантуяа

1-р байр:  8б ангийн сурагч Бат-Оргил

2-р байр: 7б ангийн сурагч Сүлдбаяр

3-р байр: 8в ангийн сурагч Равжаа 

1-р байр: 8в ангийн сурагч Болормаа 

2-р байр: 8а ангийн Оюунзул 

3-р байр: 7б ангийн сурагч Мөнхгэрэл

1-р байр: Орхонжаргал багштай 8б анги 

2-р байр: Чаминцэцэг багштай 8а анги 

3-р байр: Ундармаа багштай 7б анги- 

IX – XI АНГИ 

1-р байр: Цэрэнчунт багштай 11б анги 

2-р байр: Наранцэцэг багштай 11а анги 

3-р байр:Отгонцэцэг багштай 9а анги

1-р байр:  11а ангийн сурагч Алтан-Учралт  

2-р байр: 11б ангийн сурагч Баярбат

3-р байр: 9а ангийн сурагч Баатархүү  

1-р байр: 10а ангийн сурагч Улам-Ундрах  

2-р байр: 9а ангийн сурагч Анун 

3-р байр: 11б ангийн сурагч Цэрэнчимэд

1-р байр:  10б ангийн сурагч Гэрэлт-Од

2-р байр: 11б ангийн сурагч Амартүвшин 

3-р байр: 11а ангийн сурагч Бадамжав  

1-р байр: 11б ангийн сурагч Номин-Эрдэнэ 

2-р байр: 11а ангийн сурагч Цэрэнчимэд 

3-р байр: 10а ангийн сурагч Улам-Ундрах 

1-р байр: Пагмасүрэн багштай 10б анги 

               /5-р ангиасаа хойш тасралтгүй түрүүлж буй Олс таталтын аварга анги /

2-р байр: Отгонцэцэг багштай 9а анги 

3-р байр: Цэрэнчунт багштай 11б анги- 

1-р байр 

11а ангийн сурагч Алтан-Учралт 

11а ангийн сурагч Цэрэнчимэд 

11а ангийн сурагч Баясгалан 

11а ангийн сурагч Дөлгөөн

2-р байр

11а ангийн сурагч Алтангэрэл 

11а ангийн сурагч Номин-Эрдэнэ 

11а ангийн сурагч Цэвээндулмаа 

11а ангийн сурагч Сайхангэрэл 

3-р байр

10б ангийн сурагч Түвшинсайхан 

10б ангийн сурагч Гэрэлт-Од

10б ангийн сурагч Уянга 

10б ангийн сурагч Ундрам 

Нийт амжилт үзүүлсэн сурагчиддаа цаашдын сурлага хөдөлмөрийн өндөр амжилтыг хүсье.

© 2020 Зохиогчийн эрх хуулиар хамгаалагдсан.