АЛТАН НАМАР – 2012

АЛТАН НАМАР – 2012

КРОС ГҮЙЛТ /эрэгтэй/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 2б ангийн сурагч МӨНХ-ОД

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 1а ангийн сурагч РАГЧААСҮРЭН

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 2а ангийн сурагч МЯНГАНМЭДМЭД

                                                                КРОС ГҮЙЛТ /эмэгтэй/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 2б ангийн сурагч СҮНДЭРЬЯА

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 2а ангийн сурагч ЭРХЭМЗАЯА

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 1в ангийн сурагч УЧРАЛ

50М ГҮЙЛТ /ЭРЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 1а ангийн сурагч РАГЧААСҮРЭН

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 2Б ангийн сурагч ТӨГӨЛДӨР

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 2а ангийн сурагч МЯНГАНМЭДМЭД

                                                                50М ГҮЙЛТ /ЭРЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 2в ангийн сурагч МИШЭЭЛ

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 2б ангийн сурагч СҮНДЭРЬЯА

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 1в ангийн сурагч  УЧРАЛ

БАЙРНААС УРТАД /ЭРЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 1в ангийн сурагч ЦАСАНТИТЭМ

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 2а ангийн сурагч МЯНГАНМЭДМЭД

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 2б ангийн сурагч АМАРТАЙВАН

                                            БАЙРНААС УРТАД /ЭмЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 2в ангийн сурагч ЭНХЖИН

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 1б ангийн сурагч НОМИНГЭРЭЛ

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 1а ангийн сурагч ТЭЛМЭН

БӨХ

АЛТАН МЕДАЛЬ: 2Б ангийн сурагч МӨНХ-ОД

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 1В ангийн сурагч ЦЭНГЭЛ

                ОЛС ТАТАЛТ

БОРГИЛ  багштай 2б анги – 1-Р БАЙР

КРОС ГҮЙЛТ /эрэгтэй/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 5б ангийн сурагч ХАШ-ЭРДЭНЭ

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 3в ангийн сурагч ӨНӨБОЛД

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 5а ангийн сурагч АНАР

                                                                КРОС ГҮЙЛТ /эмэгтэй/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 5б ангийн сурагч МӨНХГЭРЭЛ

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 4в ангийн сурагч АРИУНЗАЯА

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 5а ангийн сурагч ТЭМҮҮЛЭН

60М ГҮЙЛТ /ЭРЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 5б ангийн сурагч ХАШ-ЭРДЭНЭ

АЛТАН МЕДАЛЬ: 3В ангийн сурагч ӨНӨБОЛД

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 4в ангийн сурагч СУГАРРАГЧАА

                             60М ГҮЙЛТ /ЭмЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 5б ангийн сурагч МӨНХГЭРЭЛ

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 4а ангийн сурагч АЗЗАЯА

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 3б ангийн сурагч ОДОНГОО

БАЙРНААС УРТАД /ЭРЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 5б ангийн сурагч СҮЛДБАЯР

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 4в ангийн сурагч  ИВЭЭЛ

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 3б ангийн сурагч СУМЬЯАБАЗАР

                                                                БАЙРНААС УРТАД /ЭмЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 4в ангийн сурагч АРИУНЗАЯА

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 5в ангийн сурагч  ХҮСЛЭН

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 3а ангийн сурагч  ЦАЦРАЛ

БӨХ

АЛТАН МЕДАЛЬ: 3в ангийн сурагч ХАНГАЛ

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 5а  ангийн сурагч СҮХБАТ

                ОЛС ТАТАЛТ

ЦЭВЭЛМАА  багштай 5Б анги – 1-Р БАЙР

КРОС ГҮЙЛТ /эрэгтэй/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 8а ангийн сурагч ЧИНСАНАА

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 8б ангийн сурагч ДӨЛГӨӨН

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 7в ангийн сурагч РАВЖАА

                                                                КРОС ГҮЙЛТ /эмэгтэй/

АЛТАН МЕДАЛЬ:  7в  ангийн сурагч  БОЛОРМАА

МӨНГӨН МЕДАЛЬ:7б ангийн сурагч ЭНХЗУЛ

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 7а ангийн сурагч  ОЮУНЗУЛ

 

100М ГҮЙЛТ /ЭРЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 8а  ангийн сурагч БААТАРХҮҮ

АЛТАН МЕДАЛЬ: 7б ангийн сурагч ЦЭРЭНТОГТОХ

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 8б  ангийн сурагч ЧИНГҮҮН

                                                                100М ГҮЙЛТ /ЭмЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 8а  ангийн сурагч АНУУЖИН

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 8б ангийн сурагч АМАРЖАРГАЛ

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 7б ангийн сурагч ЭНХЗУЛ

БАЙРНААС  УРТАД /ЭРЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 8а  ангийн сурагч ЧИНСАНАА

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 8б  ангийн сурагч БЭХБАТ

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 7в ангийн сурагч БАТ-ОРГИЛ

                                                                БАЙРНААС УРТАД /ЭмЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 7в ангийн сурагч БОЛОРМАА

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 7а ангийн сурагч ОЮУНЗУЛ

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 8б ангийн сурагч БУЯНЗАЯА

БӨХ

АЛТАН МЕДАЛЬ: 8а ангийн сурагч БААСАНДАШ

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 8б  ангийн сурагч БАЯРДЭЛГЭР

                ОЛС ТАТАЛТ

ОРХОНЖАРГАЛ   багштай  7Б   анги – 1-Р БАЙР

БУУХИА ГҮЙЛТ /4*100М/

АЛТАН МЕДАЛЬ:

 7в ангийн сурагч БОЛОРМАА

7в ангийн сурагч АНХБАЯР

7в ангийн сурагч РАВЖАА

7в ангийн сурагч НОМИН

 

МӨНГӨН МЕДАЛЬ:

8а ангийн сурагч ЧИНСАНАА

8а ангийн сурагч АНУ

8а ангийн сурагч ШИНЭХҮЧИТ

8а ангийн сурагч ХУЛАН

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ:

7б ангийн сурагч РИНЧИН

7б ангийн сурагч БИЛГҮҮДЭЙ

7б ангийн сурагч НОМИН

7б ангийн сурагч ГАНТУЯА

КРОС ГҮЙЛТ /эрэгтэй/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 10а ангийн сурагч БАЯСГАЛАН

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 11А ангийн сурагч ГАНХҮЛЭГ

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 10Б ангийн сурагч БАЯРБАТ

                                                                КРОС ГҮЙЛТ /эмэгтэй/

АЛТАН МЕДАЛЬ:  10А  ангийн сурагч  ДӨЛГӨӨН

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 9А  ангийн сурагч ДЭЛГЭРМАА

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 9Б ангийн сурагч  УНДРАМ

100М ГҮЙЛТ /ЭРЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ:  11а  ангийн сурагч АЛТАНГЭРЭЛ

АЛТАН МЕДАЛЬ:  10Б ангийн сурагч БАЯРБАТ

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ:  11А  ангийн сурагч БАЯСГАЛАН

                                   100М ГҮЙЛТ /ЭмЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ:  9а  ангийн сурагч  УЛАМ-УНДРАХ

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 11А ангийн сурагч  ДОРЖХАНД

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ: 10б ангийн сурагч НОМИН-ЭРДЭНЭ

БАЙРНААС  УРТАД /ЭРЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ:  11а  ангийн сурагч ГАНХҮЛЭГ

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 10б  ангийн сурагч АМАРТҮВШИН

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ:  10А ангийн сурагч ТҮВШИНБАТ

                                                                БАЙРНААС УРТАД /ЭмЭГТЭЙ/

АЛТАН МЕДАЛЬ: 11А ангийн сурагч ЮМЖАВ

МӨНГӨН МЕДАЛЬ: 9а ангийн сурагч УЛАМ-УНДРАХ

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ:  10А ангийн сурагч ЦЭРЭНЧИМЭД

БӨХ

АЛТАН МЕДАЛЬ:       10Б ангийн сурагч БЯМБАДОРЖ

МӨНГӨН МЕДАЛЬ:  11А   ангийн сурагч ЦОГТБАЯР

                ОЛС ТАТАЛТ

ПАГАМСҮРЭН  багштай 9Б  анги – 1-Р БАЙР

 

                                        БУУХИА ГҮЙЛТ /4*100М/

АЛТАН МЕДАЛЬ:

10А  ангийн сурагч ХАНГАЛ

10А  ангийн сурагч БАДАМЖАВ

10А  ангийн сурагч СҮРЭНЖАВ

10А  ангийн сурагч ЦЭРЭНЧИМЭД

МӨНГӨН МЕДАЛЬ:

11а ангийн сурагч АЛТАНГЭРЭЛ

11а ангийн сурагч ГАНХҮЛЭГ

11а ангийн сурагч ДОРЖХАНД

11а ангийн сурагч ЮМЖАВ

ХҮРЭЛ МЕДАЛЬ:

10б ангийн сурагч САЙХАНГЭРЭЛ

10б ангийн сурагч БАЯРБАТ

10б ангийн сурагч НОМИН-ЭРДЭНЭ

10б ангийн сурагч БОЛОРМАА

© 2020 Зохиогчийн эрх хуулиар хамгаалагдсан.