2011-2012 оны хичээлийн жилийн намрын улирлын спартакиад

2011-2012 оны хичээлийн жилийн намрын улирлын спартакиад

 “Оюунлаг” сургуулийн намрын

спортын бага наадамд шагналт байр эзэлсэн

сурагчид

 I-II анги:

 

 60 м гүйлт /эрэгтэй/

  1. 2д ангийн ган-Эрдэнэ
  2. 2в ангийн Хангал
  3. 1а ангийн Төгөлдөр

 

60м гүйлт /эмэгтэй/

  1. 1б ангийн Есүгэн
  2. 2в ангийн Нандинзаяа
  3. 1а ангийн Эрхэмзаяа

 

Байрнаас уртын харайлт /эрэгтэй/

  1. 2в ангийн Цэрэнпунцаг
  2. 2а ангийн Ойдовцэрэн
  3. 2б ангийн Тэнгис

 

Байрнаас уртын харайлт /эмэгтэй/

  1. 2в ангийн Хонгорзул
  2. 1 ангийн Эрхэмзаяа
  3. 1б ангийн Есүгэн

 

Хөдөлгөөнт дэвжээ

  1. 2в ангийн Хонгор зул, Отгонбаяр
  2. 1в ангийн Эрх-Од, Ариунзаяа
  3. 2б ангийн Сумъяабазар, Ариунзаяа

 

Олс таталт

  1. 1б анги

 

 

III-IV анги

 

60 м гүйлт /эрэгтэй/

  1. 4в ангийн Хаш-Эрдэнэ
  2. 5б ангийн Цэрэнтогтох
  3. 3а ангийн Хан-Эрдэнэ

 

60 м гүйлт /эмэгтэй/

  1. 5а ангийн Дуламсүрэн
  2. 4в ангийн Мөнгөнтуяа
  3. 3в ангийн Хулан

 

Байрнаас уртын харайлт /эрэгтэй/

  1. 4б ангийн Сүлдбаяр
  2. 5б ангийн Бат-Оргил
  3. 3а ангийн Хан-Эрдэнэ

 

Байрнаас уртын харайлт /эмэгтэй/

  1. 5в ангийн Болормаа
  2. 4а ангийн С.Тэмүүлэн
  3. 3б ангийн Мичидмаа

 

Хөдөлгөөнт дэвжээ

  1. 5в ангийн Баянжаргал, Чинзтөгс
  2. 4б ангийн Ө.Тэмүүлэн, Эрдэнэжаргал
  3. 3а ангийн Наранбаатар, Халиун

 

 Олс таталт

  1. 4б анги

   

VII-VIII анги

 

100м гүйлт /эрэгтэй/

  1. 8б ангийн Амармэнд
  2. 70 ангийн Тэнгис
  3. 7б ангийн Цолмонбаяр

 

100м гүйлт /эмэгтэй/

  1. 8а ангийн Халиун
  2. 8б ангийн Уянга
  3. 7б ангийн Номуундарь

 

Сумо

  1. 8б ангийн Амартүвшин
  2. 8а ангийн Агаар
  3. 7а ангийн Баасандаш

 

Хөдөлгөөнт дэвжээ

  1. 8б ангийн Молор
  2. 8а ангийн Дэлгэрмаа
  3. 7а ангийн Номин-Эрдэнэ

 

Олс таталт

  1. 8б анги

 

IX-XI анги

 

100м гүйлт /эрэгтэй/

  1. 11 ангийн Мөнх-Орших
  2. 9б ангийн Баярбат
  3. 10 ангийн Лхагва-Оргил

 

100м гүйлт /эмэгтэй/

  1. 10 ангийн Доржханд
  2. 9а ангийн Сүрэнжав
  3. 9б ангийн Номин-Эрдэнэ

 

Сумо

  1. 11 ангийн Батзориг
  2. 9б ангийн Бямбадорж
  3. 10 ангийн Буяннэмэх

 

Хөдөлгөөнт дэвжээ

  1. 9а ангийн Уранчимэг
  2. 10 ангийн Саруулгүнж
  3. 9б ангийн Мэндбаяр

 


Олс таталт

  1. 11-р анги

  

Дээрхи сурагчид нь намрын спортын бага наадамд амжилттай оролцож шагналт байруудад шалгарсан тул баяр хүргэж, цаашдын сурлага хөдөлмөрт нь өндөрөөс өндөр  амжилтыг хүсэн ерөөе.

© 2020 Зохиогчийн эрх хуулиар хамгаалагдсан.